09/11/2017 |  18:33 | Autor: RTRS

Tri fudbalerke promašile nemoguće (VIDEO)

Fudbalerke Barselone gostovale su u srijedu kod litvanskih šampionki Gintra Universitetasa gdje su se domaće djevojke debelo obrukale.
Tri fudbalerke promašile nemoguće - Foto: Screenshot/YouTube
Tri fudbalerke promašile nemogućeFoto: Screenshot/YouTube

U toj utakmici osmine finala Lige šampiona razlika u kvalitetu bila je očekivano na strani Barselone. Već u poluvremenu bilo je 2:0 za španski tim, a u nastavku gošće su nastavile puniti mrežu nemoćnih Litvanki. Ali, u jednom trenutku i domaća ekipa mogla je doći do počasnog gola.

Golmanica Barselone Sandra Panos loše je reagovala, istrčala je sa svog gola kako bi presjekla dodavanje protivnica, ali je promašila loptu te su se čak tri domaće fudbalerke našle same ispred gola Barselone.

Samo jedna od njih trebala je poslati loptu u prazan gol, ali cure se jednostavno nisu mogle dogovoriti koja će postići gol. Sve tri su istovremeno krenule na loptu, sudarile se i popadale na teren.

Umjesto u mreži, lopta je završila u nogama protivnica. Barselona je na kraju slavila rezultatom 6:0, a Litvanke su propustile šansu da makar malo ublaže poraz.

Izvor: Nezavisne novine