X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
14. Avgust, utorak
06:08
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:06
Italijanska mlada
(110/172)
R
serija
09:50
Turbo
(11/50)
10:07
Prenos
29. posebna sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
11:22
Reportaža
R
Zvorničko ljeto
11:38
Muzički spotovi
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:36
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
Prijebljezi, 2. dio, dokumentarni serijal
13:10
Italijanska mlada
(111/172)
serija
13:55
Vijesti
14:04
Operativci
(25/86)
R
serija
15:04
Selo gori a baba se češlja
(101/101)
R
domaća serija
16:21
Kuhinjica
R
16:30
Srpska danas
17:00
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“. - otvaranje
17:25
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“. - Sloga - Steaua
19:20
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Priče iz radionice
(1/6)
21:12
Borba bogova
(2/10)
dokumentarni program
22:10
Dnevnik 3
22:47
Pregled
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
23:05
Da Vinčijevi demoni 2
(8/10)
16
serija
00:03
Operativci
(26/86)
serija
00:59
Srpska danas
R
01:24
Dnevnik 2
R
01:58
Pregled
R
Sjednica Narodne skupštine Republike Srpske
02:13
Borba bogova
(2/10)
R
dokumentarni program
02:58
Da Vinčijevi demoni 2
(8/10)
R
16
serija
03:47
Operativci
(26/86)
R
serija
04:39
Koncert
15. Avgust, srijeda
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:07
Hronika
R
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
09:28
Italijanska mlada
(111/172)
R
serija
10:12
Turbo
(12/50)
10:23
Maks Stil
(49/52)
crtana serija
10:45
Vakfu
(40/52)
crtana serija
11:11
Istine i laži
(138/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (142.)
12:58
Italijanska mlada
(112/172)
serija
13:50
Vijesti
13:57
Aukcija
(3/20)
R
zabavni program
14:23
Operativci
(26/86)
R
serija
15:17
Priče iz radionice
(1/6)
R
16:06
Kuhinjica
R
16:30
Srpska danas
17:25
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.- Kolding - Izviđač
19:16
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:16
Priče iz radionice
(2/6)
21:05
Telering
22:15
Dnevnik 3
22:55
Da Vinčijevi demoni 2
(9/10)
16
serija
23:49
Operativci
(27/86)
serija
00:41
Srpska danas
R
01:26
Dnevnik 2
R
01:56
Telering
R
02:51
Da Vinčijevi demoni 2
(9/10)
R
16
serija
03:43
Operativci
(27/86)
R
serija
04:35
Koncert
16. Avgust, četvrtak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Hronika
R
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
09:29
Italijanska mlada
(112/172)
R
serija
10:12
Turbo
(13/50)
10:24
Maks Stil
(50/52)
crtana serija
10:49
Svemir:Rješenje drevnih zagonetki
(1/10)
R
dokumentarni program
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (172.)
13:01
Italijanska mlada
(113/172)
serija
14:00
Vijesti
14:06
Baštovanstvo
(7/26)
R
14:32
Operativci
(27/86)
R
serija
15:25
Priče iz radionice
(2/6)
R
16:11
Kuhinjica
R
16:30
Srpska danas
17:25
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“. - Steaua - Koper
19:16
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Priče iz radionice
(3/6)
21:02
Fabrika šećera
(3/4)
dokumentarni program
21:29
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(6/13)
kulinarski putopis
22:15
Dnevnik 3
22:55
Da Vinčijevi demoni 2
(10/10)
16
serija
23:49
Operativci
(28/86)
serija
00:41
Fabrika šećera
(3/4)
R
dokumentarni program
01:08
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(6/13)
R
kulinarski putopis
01:38
Dnevnik 2
R
02:08
Operativci
(28/86)
R
serija
02:59
Da Vinčijevi demoni 2
(10/10)
R
16
serija
03:53
Koncert
17. Avgust, petak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Hronika
R
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
09:29
Italijanska mlada
(113/172)
R
serija
10:14
Turbo
(14/50)
10:26
Maks Stil
(51/52)
crtana serija
10:52
Borba bogova
(2/10)
R
dokumentarni program
12:00
Dnevnik 1
12:27
Kuhinjica
12:29
Čuvari Krajine
dokumentarni serijal
12:55
Italijanska mlada
(114/172)
serija
13:45
Vijesti
13:52
Baštovanstvo
(8/26)
R
14:14
Slatko i pikantno sa Јudikom
(13/13)
R
kulinarski šou
14:42
Operativci
(28/86)
R
serija
15:35
Priče iz radionice
(3/6)
R
16:20
Kuhinjica
R
16:30
Srpska danas
17:25
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“. - Kolding - Vojvodina
19:15
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:14
Priče iz radionice
(4/6)
21:02
Epizode 3
(3/9)
serija
21:32
Epizode 3
(4/9)
serija
22:15
Dnevnik 3
22:53
Konstantin
16
film
00:48
Srpska danas
R
01:33
Dnevnik 2
R
02:03
Epizode 3
(3/9)
R
serija
02:33
Epizode 3
(4/9)
R
serija
03:03
Konstantin
R
16
film
04:59
Muzički spotovi
18. Avgust, subota
06:00
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
09:52
Hronika
R
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
10:13
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(6/13)
R
kulinarski putopis
10:44
Fabrika šećera
(3/4)
R
dokumentarni program
11:13
Zapis o selu
R
Orašje - dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Plodovi rada
emisija za poljoprivrednike
12:55
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu (143.)
13:26
Baštovanstvo
(9/26)
13:52
Aukcija
(5/20)
zabavni program
14:24
Epizode 3
(3/9)
R
serija
14:54
Epizode 3
(4/9)
R
serija
15:25
Doktor Živago
(3/3)
serijski film
16:44
Kuhinjica
R
16:50
Vijesti
16:59
Euromaxx Highlights
magazin
17:30
Ti, ja i oni
(12/12)
serija
18:02
Reportaža
Vidimo se u Užicu
18:23
Svemir:Rješenje drevnih zagonetki
(2/10)
dokumentarni program
19:08
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Prenos
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.- finale
22:31
Hronika
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
22:52
Hotel Babilon
(5/32)
16
serija
23:53
Doktor Živago
(3/3)
R
serijski film
01:10
Ti, ja i oni
(12/12)
R
serija
01:40
Aukcija
(5/20)
R
zabavni program
02:10
Euromaxx Highlights
R
magazin
02:40
Svemir:Rješenje drevnih zagonetki
(2/10)
R
dokumentarni program
03:25
Hotel Babilon
(5/32)
R
16
serija
04:25
Dnevnik 2
R
04:55
Baštovanstvo
(9/26)
R
05:20
Plodovi rada
R
emisija za poljoprivrednike
05:45
Muzički spotovi
19. Avgust, nedjelja
06:00
Muzički spotovi
06:36
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
07:00
Vikend jutro
09:51
Hronika
R
Međunarodni rukometni TV turnir šampiona „Doboj 2018“.
10:12
Kuhinje svijeta
(11/36)
kulinarski šou
10:50
Snop
emisija za poljoprivrednike
11:30
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:27
Kuhinjica
12:30
Put u budućnost
(3/13)
dokumentarni program
13:15
Tomorrow today
13:50
Baštovanstvo
(10/26)
14:20
Aukcija
(6/20)
zabavni program
14:51
Svijet brzine
emisija o automobilima (173.)
15:23
Telering
R
16:19
Razgovor sa...
Lepom Lukić
17:03
Kuhinjica
R
17:10
Vijesti
17:15
Glupan i tupan
film
19:05
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Vatreni obračun
12
film
21:53
Mladi Mors
(3/17)
serija
23:23
Razgovor sa...
R
Lepom Lukić
00:06
Tomorrow today
R
00:36
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (173.)
01:06
Aukcija
(6/20)
R
zabavni program
01:36
Mladi Mors
(3/17)
R
serija
03:06
Dnevnik 2
R
03:36
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
R
03:56
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
dokumentarni serijal
04:21
Snop
R
emisija za poljoprivrednike
04:56
Muzički spotovi
20. Avgust, ponedjeljak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(114/172)
R
serija
09:55
Turbo
(15/50)
10:06
Turbo
(16/50)
10:18
Maks Stil
(52/52)
crtana serija
10:40
Vakfu
(44/52)
crtana serija
11:07
Svemir:Rješenje drevnih zagonetki
(2/10)
R
dokumentarni program
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Reportaža
R
Vidimo se u Užicu
12:52
Italijanska mlada
(115/172)
serija
14:00
Vijesti
14:08
Euromaxx Highlights
R
14:39
Tomorrow today
R
15:11
Razgovor sa...
R
15:47
Priče iz radionice
(4/6)
R
16:34
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:49
Kuhinje svijeta
(20/36)
kulinarski šou
18:15
Reportaža
Likovna kolonija "Rakani"
18:32
Istine i laži
(139/171)
serija
19:17
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Priče iz radionice
(5/6)
21:07
Informativni program
22:15
Dnevnik 3
22:55
Da Vinčijevi demoni 3
(1/10)
16
serija
23:44
Operativci
(29/86)
serija
00:40
Kuhinje svijeta
(20/36)
R
kulinarski šou
01:05
Srpska danas
R
01:50
Dnevnik 2
R
02:20
Informativni program
R
03:15
Da Vinčijevi demoni 3
(1/10)
R
16
serija
04:04
Operativci
(29/86)
R
serija
04:59
Muzički spotovi
21. Avgust, utorak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(115/172)
R
serija
09:55
Turbo
(17/50)
10:06
Turbo
(18/50)
10:18
Vakfu
(45/52)
crtana serija
10:45
Istine i laži
(139/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:33
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
dokumentarni serijal
13:00
Italijanska mlada
(116/172)
serija
13:55
Vijesti
14:03
Snimak
Bajramska molitva u Ferhadiji - religijski program
14:34
Religijski program
Dovište Mravica
15:00
Operativci
(29/86)
R
serija
15:57
Priče iz radionice
(5/6)
R
16:47
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Kuhinje svijeta
(21/36)
kulinarski šou
18:15
Istine i laži
(140/171)
serija
19:00
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Priče iz radionice
(6/6)
20:59
Borba bogova
(3/10)
dokumentarni program
22:15
Dnevnik 3
22:51
Da Vinčijevi demoni 2
(2/10)
16
serija
23:47
Operativci
(30/86)
serija
00:42
Kuhinje svijeta
(21/36)
R
kulinarski šou
01:07
Srpska danas
R
01:52
Dnevnik 2
R
02:22
Snimak
R
Bajramska molitva u Ferhadiji - religijski program
02:47
Religijski program
R
Dovište Mravica
03:12
Borba bogova
(3/10)
R
dokumentarni program
04:02
Da Vinčijevi demoni 2
(2/10)
R
16
serija
04:55
Operativci
(30/86)
R
serija
05:50
Muzički spotovi